29 Ocak 2014 #2262757

İş Bankası Maaş Kartımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Geçen ay İş Bankas'nın zorunlu verdiği maaş kartı, kredi kartı değil dikkat edin. 50 tl kesinti yapmışlar. İade talebi yazınca bilmem hangi maddenin hangi bendi yasal şartlarıymış..


İş Bankası her zaman haksızlığını devam ettiriyor...

Ömer 104 Okunma

Cevaplar

 • Ömer19 Mayıs 2014

  şonuç yok çözüm yok..

 • Ömer01 Şubat 2014

  standar uygulama çözümcü yaklasım yok

 • Ömer30 Ocak 2014

  Bizi arayın Bizi arayın her zmanki gibi standart gecişdirme sözleri çözüm varmı yok..!

 • Ömer30 Ocak 2014

  Bankamatik kartına bu ücret kesiliyorsa kredi kartına neler alınıyordur allah bilir Neyse Tüketici haklarına başvurumu yapacagım hiç kulanmadıgım bankamatik işlevi gören bir kartta illaki hakkımız vardır sanırım..

 • İş Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön