21 Şubat 2013 #1644476

İş Bankası Maaş Hesabımdan Kesilen Para!

İş Bankası Bursa Yeniyol şubenizde vadesiz maaş hesabım bulunmakta. Hesabımdan bankanız tarafından 33, 85 tl+1, 69 tl (vergisi) toplam 35, 54 tl kesilmiş. durumu öğrenmek için hürriyet şubenize müşteri hizmetlerine gittiğimde hesap kullanım ücreti adı altında kesilmiştir, dedi. Şimdi soruyorum size adı üstünde. Maaş hesabım. Neden bu para kesintisi yapılıyor? Neden sizin tarafınızdan bilgilendirilmiyorum?


Sorunum gittiğim şubenizden neden çözümlenemiyor? Müşteri hizmetleriniz ne işe yarıyor?sizin bankanızı seçip hesap açtığımın ödülü bu mu? Sorunumun biran önce çözülmesini hesabımdan kesilen bütün paraların iadesini ve bir daha yapılmamasını istiyorum.

Filiz 67 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön