08 Nisan 2013 #1730393

İş Bankası Maaş Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı!

Çalıştığım firmanın İş Bankası ile çalışması sebebiyle aldığım maaş kartının hesap açılırken anlamsız bir şekilde istenen hesap açım ücretinin ve de ilk maaşımı çektiğim zamanki kesilen hesap işletim ücretinin kesilmesine bir anlam veremedim .


Bunun için görüştüğüm firma yetkililerinin böyle bir şeyin doğal olmadığını anlaşmamız gereği kesilemeyeceğini belirttiler ve hesabımdan kesilen 45 TL hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum.

Yasin 21 Okunma

Cevaplar

  • Yasin28 Ağustos 2013

    herhangi bir tarafıma arama yapılmamıştır

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön