26 Şubat 2013 #1655254

İş Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

İstanbul 212 AVM şubesinden hesabı açtırdığım sırada müşteri temsilcisi bana hesabımızın maaş hesabı olduğunu ve asla hesap işletim ücreti alınmayacağını belirtti. Fakat Ocak 2013 de bütün çalışanlarımızdan 50TL lik hesap işletim ücreti kesildiğini farkettik. Şubeye konuyu belirttik ve yanlışlık olduğunu, hemen protokol imzalayıp düzelteceklerini belirttiler.


Bugün şube ile yaptığım telefon görüşmesinde bana diğer arkadaşlara geri ödendiğini ve ben işten ayrıldığım için geri ödeme yapamayacaklarını belirttiler. Ben burada art niyet görüyorum. 10 yıllık İş Bankası kullanıcıyım. Fakat bu olay yüzünden hem kendi hesabımı kapatacağım hem de ailemin bütün vadeli hesaplarını iptal ettireceğim.

Bayazıt 74 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön