19 Şubat 2013

İş Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Cevahir Şubesinden 18. 02. 2013 tarihinde hesabımdan talimatım olmadan 45TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. İmzaladığım sözleşme 05. 07. 2012 tarihinde değişen TBK da belirtildiği usulde düzenlenmediğinden dolayı BDDK nın açık olarak belirttiği üzere müşteri aleyhinde sözleşme düzenlenemez eğer düzenlendi veya değişikliğe uğratıldı ise müşteriden muvaffakat alınması gerekmektedir.


Hesap açılırken maaş hesabı olarak açıldığından herhangi bir ücret kesilmeyeceği tarafıma belirtilmiştir. Bununla beraber düzenlenen sözleşme esnasında doğacak herhangi bir yükümlülük için beyan alınmamıştır. Hesabımdan çekilen 45 TLnin tazminatıyla beraber tarafıma iletilmesini istiyorum.

Ayça 34 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön