10 Nisan 2015

İş Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşlem Ücreti Kesiyor!

İş Bankası'nın maaş hesabımdan 43 TL hesap işlem ücreti almıştı, buradan da iletmiş olmama rağmen herhangi bir geri dönüş ve ücret iadem yapılmadı. Yeni maaş hesabı çıkarmak zorunda kaldım. Ücret kestiği hesapları kapatmak zorunda kalarak, hesaplarımı kapatıp, yeni maaş hesabı açtım. Hesap açılırken bankadaki görevli arkadaş herhangi bir ücret alınmayacağını bildirdi.


Çalıştığım firmanın anlaşması olduğu için, 2 gün sonra mesaj geldi yeni açmış olduğum İş Bankası maaş hesabım için İş Bankası 2015 Ocak - Haziran dönemi hesap işletim ücreti 54 TL tahsil edileceklerini mesaj olarak geldi, İş Bankası lütfen 43 TL para mı iade edin, kesintileri bırakın, yetirince bıktırdınız!

Kerim 335 Okunma

Cevaplar

  • Kerim10 Nisan 2015

    İş bankası otomatik cevaptan vazgeçin artık, otomatik cevapla çözüm olmaz, çözüm istemiyorsunuz anlaşılan.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön