29 Mart 2013 #1711655

İş Bankası Limit İşlemleri!

20**96 hesabıma bağlı kredi kartımın limiti olduğu halde 15 mart tarihinde limit yetersizliğinden dolayı alışverişim gerçekleşmemiş ve buda yetmezmiş gibi kredi kartımın limitinden belirsiz bir tutar çekilerek 1 hafta boyunca limit işlemlerimin düzeltilmesi gerçekleşmemiş .


Buna istinaden yeni yapacak olduğum alışverişlerim de limit yetersizliğinden dolayı iptalinden dolayı mağdur bırakıldım İş Bankası yetkilileri ile geçmiş olduğum iletişim sonucunda 1 haftadan beri geri dönüş yapılmamıştır !

Nehar 47 Okunma

Cevaplar

  • Nehar12 Nisan 2013

    çok geç dönülmüştür şikayet.com olmasa İşbankası 1 hafta daha bekletirdi belkide daha fazla

  • İş Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön