18 Mart 2013 #1691278

İş Bankası Limit Arttırımı Yapılmıyor!

1.5 senelik İş'te Üniversiteli kredi kartı kullanıcısıyım. 1.5 sene içerisinde sadece 1 ay borcumu yatıramadım.(Babamın vefatı nedeni ile.) Her ay borcumu fazlasıyla yatırırım. Son 3-4 aydır defalarca limit arttırımı için başvuruyorum fakat kabul edilmiyor. Böyle bir şey nasıl olur aklım almıyor. Limitimin arttırılmasını talep ediyorum.

Tayfun 43 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun20 Mart 2013

    Aradan 2 gün geçmesine rağmen hala ne arandım, ne mesaj geldi, ne de mail gönderildi. Müşteri ilişkisi "sıfır" denilebilecek kadar kötü.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön