27 Ağustos 2013

İş Bankası Limit Artışı Yapmıyor!

İzmir Bergama'da savcı olarak görev yapıyorum. İş Bankası'ndan kredi kartı başvurusu yaptım ve 1000 (bin) TL'lik komik bir limit verdiler. Artırım talebim ise reddedildi. Gerekçesini söylemedikleri gibi ancak uzun tel konuşmaları neticesinde kendim öğrenebildim.


Bende kartı iptal ettim. Bir kart satabilmek için 40 takla atan İş Bankası'na soruyorum; 4000 TL civarında maaşı olan bir cumhuriyet savcısı 1000 TL'lik limiti ne yapsın? Benim için İş Bankası olayı bitmiştir. Yarında hesabımı kapatacağım.

Hasan 151 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön