18 Ocak 2014 #2242128

İş Bankası Limit Artış Talebi Süresi

Ben İş bankası kredi kartıma 13.01.2014 tarihinde acil bir durumdan dolayı limit artışı talebinde bulundum. Bir gün sonra bilgi almak için aradığımda 1-2 gün içerisinde sonuçlanacağı bilgisini aldım fakat sonuç gelmedi. 2 gün sonra tekrar aradığımda görüştüğüm müşteri temsilcisi Bir hafta içinde sonuç alacağımı söyledi.


Sadece işlem için iş yerimin onay için aranacağını söyledi. 1 hafta içerisinde bir numarayı aramak bu kadar zor olmasa gerek. Hafta sonu 1 hafta olacak gördüğüm kadarıyla gereken ilgi ve alakayı göstermiyorsunuz.

Cem 173 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön