13 Şubat 2013 #1629130

İş Bankası Limit Artış Talebi!

Zamanın zamanında İş Bankası Rize Ardesen şubesinden bir kredi kartım vardı ama kullanmıyodum. Kalan borcunu ödeyip kartımı bir kenara koydum. Aradan aylar geçti. Ta ki başka bir bankaya limit artırımı için başvurana dek. İsteğim reddedilmiş. Sebep: İdari takibe girmişim kredi kartımı borcumu ödememişim. Ben senelerdir bankaların bütün özelliklerini kullandım.


Tek bi falsom olmadı. Ne borcunu ödememişim araştırdım; sonucu çok saygılı İş bankası Ardesen şubesindeki arkadaşlar ki gerekli şekilde hepsini tek tek andım kulakları çınlasın, 1, 250 kuruş için bana idari takip başlatmışlar. personele soruyorum sizden ne devlete nede millete iğne üçü kadar bi fayda gelmez.

Mustafa 129 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa31 Ağustos 2015

    Siz istediniz de bana mı ulaşamadınız... . Aman ulaşmayın... . Hala karşıma çıkıyor. Değil sizinle şubenizin olduğu caddeleri bana bildirin de kullanmayayım o caddeleri.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön