05 Nisan 2013 #1727724

İş Bankası Limit Artırımında Keyfi Davranıyor!

Yaklaşık olarak bir yılı aşkın süredir, Maksimum kredi kartı kullanıyorum,Kart Limitim 1000 TL olduğundan,İnternet şubesinden limit artırım talebinde bulundum.Fakat limitim bir türlü artırılmamıştır.


Ödemelerimde hiç bir aksaklık ve düzensizlik olmamasına rağmen, İş Bankasının her müşterisine farklı uygulamalarda bulunmasını ve ayrımcılık yapmasını anlayamıyorum. Limitimin 2000 tl ye artılması için gereğini bilgilerinize rica ediyorum. İş Bankası ödemesini düzenli yapan müşterileriyle çalışmak istemiyorsa,bunu belirtirlerse bizde kendimize çalışacak başka bir banka buluruz o halde..

Cihan 69 Okunma

Cevaplar

  • Cihan18 Nisan 2013

    maille dönüş yapıldı,diyorlar ki bu kartın limiti 1000 tl dir artırılamaz. peki o halde sormazlar mı,aynı karta sahip olupta daha fazla limiti olanlar nasıl oluyor öyleyse? İş bankasında mucizeler gerçek oluyor demek ki..

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön