23 Eylül 2013 #2025662

İş Bankası Lehimdeki Tüketici Hakları Mahkemesi Kararına Karşı Dava Açmış!

İş Bankası'ndan iki buçuk yıl önce ev kredisi kullandım, benden 750 TL masraf aldılar. Tüketici hakları mahkemesine ücret iadesi için başvurdum ve 750 TL'nin İş Bankası tarafından şahsıma ödenmesi kararı çıktı.


Kararı alıp bankaya gittim , görevliler merkeze sordular ve karşı dava açıldığı söylendi. Ben ve eşim öğretmeniz ve yaklaşık 4 yıldır İş Bankası ile çalışıyoruz, 750 TL bizim için kayda değer bir rakamdı ama İş Bankası gibi milyar dolarlık bir kurum için daha önemli bir paraymış ki karşı dava açtı.


Bundan sonra ilk işim İş Bankası'nda eşim ve bana ait olan 14 bin TL limitli kredi kartlarını hemen kapatmak, İş Bankası ile bütün ilişkimi kesmek olacak.

Ercan 175 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön