21 Eylül 2013 #2024446

İş Bankası Kurye İle Gönderilen Kartla Birlikte Sözleşme de Gönderiyor!

Yenileme vakti gelmiş kredi kartımı kurye ile gönderiyorlar, eyvallah, hizmet güzel. Ancak aynı gönderi ile beraber içeriğini bilmediğimiz sözleşme de gönderiliyor. İmza edip kuryeye vermeliymişiz. "İmza etmezsen kartınızı veremem" diyor. Böyle saçmalık olur mu? İçeriğini bilmediğiniz boşlukları doldurulmamış bir sözleşmeye okumadan kaç kişi imza atar?


Nerede kaldı bilgilerimin mahremiyeti. Bilgi ve bankacılık tercihlerimi kurye niye öğrensin ki. Sözleşmeyi okumamızı hiç bir kurye beklemez, bu kendileri de biliyor.


Kredi kartını bir tehdit unsuru gibi kullanıyorlar. İş Bankası gibi kurumsal bir bankaya doğrusu hiç yakıştıramıyorum.

Celal 385 Okunma

Cevaplar

  • Celal24 Eylül 2013

    Siteniz aracılığı ile bana gönderdikleri yanıt son derece formal ve esnek bazı ifadeler içeriyor.Tahminim şikayette bulunan herkese aynı yanıtı gönderiyorlar.Bu çözüm ürettikleri anlamına gelmiyor.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön