12 Şubat 2013 #1627967

İş Bankası Kumbara Fonu İle İlgili Bilgi Alamıyorum!

19 Nisan 2011 tarihinde oğlumuz Emir Mert Metin'in doğduğu gün Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi şubenizden Kumbara fonu hesabı açtırdık ve eşimin kredi kartından aylık 100 TL fon alım talimatı verdik.


Bu tarihten itibaren bize Kumbara dergisi gönderilmedi, ayrıca düzenli alım talimatı verdiğimiz halde oğlumuz lehine ferdi kaza sigortası uygulanmadı ya da bize bilgisi,poliçesi iletilmedi.
Online bankacılık kanallarını kullandığımız halde bu kanallar aracılığı ile söz konusu hesapta ne kadar paramız biriktiğini, getirisinin ne olduğu gibi bilgilere ulaşamıyoruz.

Serkan 264 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön