27 Mart 2013 #1708752

İş Bankası Kullanmadığım Karta İşletim Ücreti Kesmiş!

İş Bankası Kocaeli (İzmit) Merkez Şubesinde adıma kayıtlı olup, çalışmış olduğum kurum tarafından açılan maaş hesabını üç yıldan fazla bir süredir hiç ama hiç kullanmamama rağmen 25/03/2013 tarihinde tarafıma havale yapılan 1.000,00 TL lik miktarı ATM den çekmeye gittiğimde 92,00 TL sinin banka tarafından Hesap İşletim Ücreti adı altında kesilmiş olduğunu gördüm.


Bankanın tek bir A4 kağıdı dahi masrafı olmadan 92,00 TL yi hangi Yasanın hangi maddesine dayanarak tarafımdan kesmiş olduğunu anlamış değilim. Şikayetimin ilgili banka tarafından mantıklı bir şekilde değerlendirilerek miktarın tarafıma iade edileceğini umut ediyorum. Yasal yollara başvurmadan umarım hallolur.

Vedat 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön