31 Ağustos 2013 #1987306

İş Bankası Kullanmadığım Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası'nda bulunan hesabımı yıllardır kullanmıyorum ve hesabımda hiç para bulunmamakta. Bankadan geçmiş bir tarihte kullandığım kredinin dosya masrafı için dava açmıştım ve davayı kazanmam sonucu 08.04.2013 tarihinde masraf hesabıma banka tarafından yatırılmıştı.


Banka 09.04.2013 tarihinde 2012 yılında hesabı hiç kullanmamış olmama ve banka ile hiçbir işlem yapmamış olmama rağmen 2012 yılına ait 4 kalemde toplamda 92 TL hesap işletim masrafı kesmiş.


Bu durumdan şikayetçiyim ve tarafımdan kesilen 92 TL miktarındaki paranın tekrar tarafıma iadesini talep ediyorum.

Yalçın 489 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın05 Eylül 2013

    işbankası mağduriyetimi hemen giderdi,aynı duruma maruz kalan arkadaşlar hemen aynı şikayette bulunsunlar.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön