13 Şubat 2014 #2293532

İş Bankası Kullanım Ücreti Alıyor

2008 yılında İş Bankası Kastamonu şubesinden anlaşmalı maaş alıyorduk. 2 yıl sürdü bu durum . Daha sonra başka banka ile anlaşmamız oldu. 3 yıl kullanmadım bu kartı daha sonra İş Bankası Siverek şubesinden kredi çektim taksiti bankamatiğe yatırdığımda 40 tl kullanım ücreti kesmişler. 2013' ün birinci dönemine aitmiş dilekçe yazıp gönderdim cevap gelmedi.


Mektup göndermişler adresim güncel olduğu halde gelmedi. Az önce Kastamonu şubesini aradım yeterince bilgi vermediler. Ben bu durumun yasal olmadığını düşünüyorum ve şikayetçiyim. En kısa sürede hesabıma iade yapılmasını talep ediyorum, aksi takdirde kendimin ve eşimin hesabını kapatacağım.

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön