22 Şubat 2013

İş Bankası Kullanılmayan Karta Aidat Gönderdi!

İş bankasından almış olduğum kredi kartımı iptal ettikten sonra tarafıma dönülerek yeni bir kredi kartı gönderileceği belirtilmiştir. tarafıma telefon ile yapılan işlemden sonra gelen karta aidat ücreti istenmesi durumunda istemediğimi belirtmeme rağmen kart aidat ücreti istenmektedir.


Kaldı ki göndermiş oldukları kredi kartı kullanımda olmadığını belirtmelerine rağmen kart aidat ücreti istemekte sizce ne kadar etik. kart kullanımda olsa ben kullanmıyor olsam yine haklılık payları olabilir.


Ancak aidat ücretine hiç bir anlam veremedi. bu konu hakkında bir fikri olan varsa şahsen duymak isterim. müşteri hizmetlerine telefon açtığımda bana bilgi veremeyeceklerini belirttiler. garip hikaye.

Meliksah 66 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön