21 Ocak 2014 #2246495

İş Bankası Kullanılmayan Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

İş Bankasından 1 ay önce tüketici kredisi çektim. Bundan 10 sene önce öğrenciyken burs amacıyla açtığım bir hesabım olduğunu, bu hesabı kullanarak kredi taksitlerini ödeyebileceğim söyledi.


Hesaba kullandığım kredi bağlandığı için hesap ücreti ödemeyeceğim bildirildi. Krediyi çektikten sonra ilk taksiti hesabıma yatırarak ayın 19'unda otomatik ödenmesini beklerken bugün itibariyle kontrol ettiğimde 10 senedir hiçbir işlem yapmadığım hesabımdan 100 tl ücret kesilmiş ve bakiyem düştüğü için kredi taksiti ödenmemiş.


Benim için sicil çok önemlidir ticaret yapıyorum. İş Bankası kredi hesabımdan kestiği 100 tl'nin derhal iadesini talep ediyorum. Hesap işlem ücreti ve geç ödeme nedeniyle 2 kez mağdur oldum!

Gürol 358 Okunma

Cevaplar

  • Gürol'un Teşekkür Mesajı19 Haziran 2014

    teşekkürler çözüm için.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön