09 Şubat 2015 #3035336

İş Bankası Kullanılan Maximiles!

Yıllardır is bank maximiles kredi kartını kullanıyorum. Tatilsepeti.com kampanyasından 100 TL puan kazandım. İlgili kampanyada puanlar 06/01 tarihinde kredi kartına yatırılacak ve kullanılmadığı takdirde 15/01 tarihinde iptal edilecekti. Bende 11/01 tarihinde bu puanımı kullandım.


Fakat ekstreme baktığımda puan 16/01 de yatırılıp 27/01 de çekilmiş. Dolayısıyla yine biriktirdiğimiz puanları harcamışız. Hem puanlarımı değersiz olarak kullanmış olmuşum, hem de 100 TL puanım iptal olmuş. Sonuç olarak banka yine bizi oyuna getirmiş. Eğer call center a ulaşabilirsem, hemen kredi kartını iptal edeceğim. Artık sıkıldım.

Kemal 288 Okunma

Cevaplar

  • Kemal19 Mart 2015

    1 aydan fazla zaman geçti. Banka tarafından hiçbir bilgi verilmedi.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön