08 Mayıs 2014

İş Bankası Krediyi Erken Kapatamıyorum

İş Bankası'ndan çekmiş olduğum krediyi erkenden kapatmak için İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda kredinizi hangi şubeden çektiyseniz o şubeden erken ödeme yapabilirsiniz dediler. Sonra kapatıp kredi çektiğim şubeyi aradım erken ödeme yapmak istediğim için bir dilekçe yazıp gönderdim. Sistem erken ödemeyi kabul etmiyor deyip telefonu kapattılar.


Benim sıkıntım şu; cebimde para varken çektiğim krediyi azaltmak istiyorum, bankanın belirlemiş olduğu vadeyi beklemek zorunda mıyım? Erkenden taksitlerimi bitirmek istiyorum, lütfen en kısa zamanda sorunumun çözülmesini ve 05/07/2014'te olan taksitimin hesabımdan alınmasıdır.

Emre 151 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön