05 Nisan 2013 #1726432

İş Bankası Kredili Mevduat Hesabımın Limiti Artırılması Talebim 3 Aydır Değerlendirilemedi!

İş bankası Cemil Topuzlu şubesinden açtırmış olduğum kredili mevduat hesabımın limitinin 1000 tl den 2000 tl ye çıkarılmasını talep ediyorum 3 aydır internet şubesinden fakat hep şube tarafından diyor (kaç ayda değerlendiriliyor?) diyor ne genel müdürlük nede şubeden olumlu veya olumsuz dönüş yapılıyor.


Ayrıca şubeye gittiğin zaman Devlet dairesi gibi 2 saat sıra bekliyorsun bütün personel saat doldurma peşinde gişedeki memurlar da ya çayda ya başka yerde zenginler gelip müdürün kapısını çalıyor çay kahve içiyor işi 5 dakikada bitiyor bankadan hizmet almak için illaki zengin mi olmak lazım ama zamanı gelince banka hizmet karşılığı diye kart kullanım ücreti almasını biliyor.

Halil 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön