15 Mayıs 2013 #1799788

İş Bankası Kredi Vermiyoruz Demek İçin Şubeye Çağırıyor!

İş Bankasına Telefon üzerinden SMS'le kredi başvurusu yapmıştım. Ve bununla ilgili telefonuma mesaj geldi. En yakın şubemize bekliyoruz diye.Sabahın köründe kalkıp Şubeye gittim öğleden sonra çalıştığım için.Şubeye gittim numaramı aldıktan sonra bekledim. Sıram geldiğinde Müşteri Temsilcinin yanında kredi başvurusu yaptığımı ve yardımcı olmasını söyledim.


Söylediği tek cevap size kredi veremiyoruz dedi. Bunu söylemek için şubeye çağırmak şart mı ? Diğer bankalar hemen telefonla Onay veya Red cevabını gönderirken. İş bankasının bu bencil hareketi sayesinde gittiğim yola'mı yaptığım yol masrafına mı yanayım Teknoloji bu kadar gelişmişken Çağ dışı çalışan bir banka İş Bankası.

Ş.oğuzhan 622 Okunma

Cevaplar

  • Ş.oğuzhan18 Mayıs 2013

    Mail atıyorlar ama ne arayan var ne soran.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön