27 Ekim 2016 #6793585

İş Bankası Kredi Vermiyor

Ben 15 seneden beri İş Bankası 'yla çalışıyorum, kredi kartı kullanıyorum. 17 bin liralık kredi müracaatında bulundum, benden kefil istediler. Bu nasıl bir anlayış. 15 seneden beri maaşımı sizden alıyorum. Kredi puanım tutuyor, gecikmem de yok. Ne istiyorsunuz daha? Dağınık borcum var hepsini bir çatı altında toplamak için kredi istedim. Bana olumsuz dediler. Sebebini sorduğumda geçmişte yaşadığım problemi öne sürdüler. Kefil bulursanız değerlendirileceğini söylediler. Kefile ne gerek, zaten maaş günü geldiği zaman bloke koyuyorsunuz, ne kefili, siz neden bahsediyorsunuz?


Yaptığınız hiç etik değil. Ben devlet dairesinde çalışan memurum. Bir yere kaçtığımız yok. Siz böyle yaparsanız biz ne yapalım? Yaptığınız çok terbiyesizce bir davranış. Kredi kartımı iptal edeceğim, maaşımı mecbur alacağım, çünkü üniversitenin anlaşması var. İnşallah 2017' de anlaşma biterde başka bankadan alırım maaşımı.

Cemil 388 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön