14 Şubat 2013

İş Bankası Kredi Talebine Gerekçesiz Red!

Kredi müracaatında bulundum ve bankadan kredi alabilme şartlarına uygun olup olmadığımı sorgulattım ve alabilirsin bir problem gözükmüyor dediler. Müracaattan birgün sonra , sizden sgortalı çalışan kefil isteniyor dendi, tamam dedim kefil buldum kredi sicili temiz olan , sonra dediler ki bunun maaşı düşük 1400 tl maaşı var. Siz en az 4, 5, 6 bin lira gibi doktor, mühendis vs. maaşı olsun dediler.

Banka şartları olan kurum bunu bilmeyen yoktur herhalde, bunu daha önce söylese siz kullanamazsınız , sorguladım problem var gibi bilgilendirseler olmaz mı? Neden beni kredisi onaylanmamış duruma düşürüp kredi puanımı düşürüyor.

Osman 204 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön