30 Ocak 2014 #2266363

İş Bankası Kredi Masrafı Kesti

“Bankacılık Kanunu’nun “Müşteri hakları” başlıklı 76. maddesinde yer alan aşağıdaki düzenleme gereği talep edilen evrakların müşterilere teslimi hukuki bir zorunluluktur.


Bankalar sözleşme metinlerine dayanarak bu işlem için bir ücret talep edemezler hukuken geçersizdir.” Kredi Masraf evraklarımı talep ettim.Yardımcı olmadılar. Sadece kredi çektiğim birimden talebimi iletebileceğimi söyleyip işlem yapılabilmesi içinde konunun GM’e iletilebileceği buradan gelen yanıta göre evrak temininin sağlanabileceği +karşılığında ücret ödemem gerektiği iletildi. Şubeye gitmeden Ücretsiz tarafıma gönderilmesini istiyorum. Yasal hakkım yukarıda belirtilmiş. 3 ayrı banka ile aynı sorunu yaşamaktayım. İş Bankası 'nı kınıyorum.

Gamze 74 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön