14 Şubat 2013

İş Bankası Kredi kartını Teslim Alamadım!

Adres değişikliği yapmama rağmen yenilenmiş kredi kartımı hala eski adresime gönderiyorlar. Beni aradılar kartı getirdik evde yoksunuz falan bende adres değiştirdim ama kartımı ev adresime değilde Beykent İş bankası şubesine gönderilmesini oradan alacağımı söyledim. Haftanın 6 günü çalıştığım için evde olamayacağımı belirttim. Kart bankaya geldi işten izin aldım almaya gitmek için.

Bankaya gittim baya bir kuyruk vardı sıra aldım önümde 150 kişi var. Ben bekleyemem dedim sadece kredi kartımı alacağımı söyledim ama dinleyene yok kime gitsem sıraya gönderiyor. Bende kartımı almadan çıktım. Zaten İş bankasının müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün telefonda bazen yarım saat bekletiyorlar.

Erkan 42 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön