08 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Kartımı Yasal Takibe Sokmuşlar!

Kredi Kartımı yasal takibe sokmuşlar avukatlık icralık olmadığım halde hiç bir bankadan kredi çekemiyorum yada kredi kartı alamıyorum. Borcu Yoktur yazısı almama rağmen bana söylenen 5 sene bekle sonra şansını dene böyle bankacılık anlayışı olmaz.


Benden hesap kesim ücreti aldılar yıllarca ve beni yasal takibe soktular bu durumun derhal düzeltilmesini ve kredi kartımın tekrar kullanıma açılmasını istiyorum. Hesap işletim ücreti yıllarca benden alındı hem kartımı iptal etti banka hemde beni yasal takibe soktu şikayetçiyim.

Ayhan 52 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan16 Nisan 2013

  Bankadan Açıklama Bekliyorum Ama bir açıklama yapılmadı. Şikayetim Hala DevAm Ediyor.

 • Ayhan12 Nisan 2013

  Aradan 4 Gün geçmesine rağmen bankadan henüz cevap alamadım. ŞİKAYETİM DEVAM EDİYOR..

 • Ayhan08 Nisan 2013

  Konuyla ilgili İnceleme işlemleri başlatılmış durumda şikayetimi giderecek bir açıklama beklemekteyim...

 • Ayhan08 Nisan 2013

  Şikayetime istinaden iş bankası bana e-mail ile ulaştı bilgilerime ulaşamadığını ifade etti. bende mail yolu ile bilgilerimi kendilerine ulaştırdım. haber beklemekteyim.. ŞİKAYETİM DEVAM EDİYOR..

 • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön