09 Eylül 2013 #2000619

İş Bankası Kredi Kartımı Kapattıramıyorum!

İş Bankası kredi kartımı kapatmak için başvurdum ve geri ödemesi olan alışverişlerimin olduğunu söyledim, geri ödeme ve taksitlerimi bitirdikten sonra kapatmanın daha uygun olduğunu söylediler.


O günden sonra ne zaman alış veriş yapsam 2 veya 3 ay erteleme ve 3 taksit olan alışverişlerimi 7 aya kadar taksitlendiriyor. Beni mecbur etmeye çalışıyorlar, konuyla ilgili şikayetim var.

Ahmet 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön