22 Ocak 2014 #2249080

İş Bankası Kredi Kartımı Kapadı Şimdi Açmıyor

İş Bankası'nda fazla olan normal kredi kartımı ve yanlışlıkla babam için çıkardığım maximiles ek kartımı kapattım. Onay için tekrar aradılar maximiles ek kart için ve fazla olan kredi kartım için onay verdim ama beni arayan bayan maximiles kartımı ve de eşimin ek kartı maximilesıda kapatmış.


Şu an mağdur durumdayız. Tek kullandığımız karttı, üstelik üzerinde 500 küsür liralık maximiles ve 40 küsür liralık puan varken kapadılar. Şikayetimi bildirdim ama defalarca aramama rağmen kesinlikle dönüş olmuyor. Müşteri memnuniyeti hiç yok. Kendi hatalarının ceremesini biz çekiyoruz. Yıllardan beri İş Bankası müşterisi olduğumuz halde.

Bora 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön