31 Ağustos 2013 #1985955

İş Bankası Kredi Kartımı Açmıyor!

13**54 müşteri numarasına ait kredi kartım. Borcu tamamen ödendikten sonra açılacağı Aksaray/İş Bankası çalışanı tarafından söylendi. OGS kayıtlı olduğu için ve kullanamadığım için borcundan dolayı kapalı olan kredi kartımın ,tüm borcunu ödedim ama hala açılmadı. Madem açılmayacak neden çalışanınız açılacağı yönünde beni yanlış yönlendirdi?


OGS kullanabilmem için ve tüm borcunu ödediğim için ,kredi kartımın açılmasını istiyorum. Gerçekten ödeyince açılacak deyip açmamak büyük bir haksızlık.

Arif 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön