07 Şubat 2014 #2281283

İş Bankası Kredi Kartımdan Üyelik Aidatı Kesiyor!

Hamili olduğum İş Bankası Maximum Visa kredi kartından 2014 yılı şubat ayına ait hesap bildirim cetvelinde 40.00 TL üyelik aidatı ücreti kesildiğini fark ettim. Bu ücret, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki yasanın 6. Maddesinde düzenlene sözleşmedeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Belirttiğim bu nedenlerle 2014 yılı şubat ayına ait hesap bildirim cetvelinde yer alan üyelik aidatı adı altındaki kesilen ücrete itiraz ediyor ve bu 40.00 TL'lik ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.


Not: bankanızın eski maaş hesabı müşterisiyim ve otomatik ödemelerim var...

Eyyup 82 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön