23 Ocak 2014 #2252033

İş Bankası Kredi Kartımdan Alınan Kart Aidatının İadesini İstiyorum

6 yıllık İş Bankası müşterisiyim. Aidat kesilmeyecek diye verilen karttan 2 yıldır masraflar gereği adı altında aidat kesiliyor. Yakın bir zamanda diğer İş Bankası müşterisi olan arkadaşlarımdan hiçbir şekilde vadesiz hesapları için ve kredi kartları için kart aidatı yada işlem ücreti alınmadığını öğrendim. Senelerce alınan kart aidatları, hesap işletim ücreti için ses çıkartmadığımdan dolayı olsa gerek, hala kart aidatları kesiliyor.


Şunu hatırlatmak isterim ki; İş Bankası 2 yıl (Yargıtay kararı) içinde ödediğim tüm aidat ve hesap işletim ücretlerini iade etmesini talep ediyorum. Eğer olumlu bir yanıt alamazsam Tüketici Hakem Heyetine dilekçe ile başvuracağım ve bankanızda ki hesabımı kapattıracağım.

Burcu 54 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön