14 Şubat 2013

İş Bankası Kredi Kartımda Yapmış Olduğum Harcamalar Eksik Gösteriliyor!

Kredi kartımında yapmış olduğum harcamalar eksik gösteriliyor, ben banka atm sine gitttim zaman ekranda 1, 297, 99 krs gözüküyor ben yatırdıktan sonra ekstrem çok sonra geldiği çek edebiliyorum baktığım zaman 1, 182, 99 krs gözüküyor, bu nedir artık ben bundan çok sıkıldım hesaplamalarımda yukardan aşağıya topladığım zaman farklı çıkıyor.


Ben heman slipleri topluyorum ve harcama yapmış olduğum bir kaç yerin harcama tutarları hesap işlemleri ekstremde gözükmüyor ben çok sıkıldım her ay farklı bir macera yaşamaktan gerekli merciler denetimlerini sık yapmalı nedir her ay farklı bir yanlış Türkiye İş Bankasına hiç yakışmıyor çalışanlarının ilgisizliği müşteri memnuniyetsizliğinden her alanda çok aşikar.

Esra 227 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön