11 Eylül 2013 #2005097

İş Bankası Kredi Kartımda İstemediğim Halde Taksit Yapmış!

İş Bankası Maximum kredi kartımla yaptığım alışverişlerimin bazılarına istemediğim ve herhangi bir talebim olmadığı halde , 2 ay erteleme ve +4 taksit yapılmış. Ben İş Bankası'ndan böyle bir talepte bulunmadım.


Web sitelerine girip baktığımda okullar açılıyor diye ,bir kampanya yaptıklarını gördüm ve hiçbir şekilde katılmama, iptal etme seçeneği sunmamışlar. Zoraki bizi kampanyaya dahil edip 2 ayda ödeyeceğim taksiti 6 ay daha uzatıyorlar! İsteğim dışı yapılan bu taksit ve ertelemelerin iptalini istiyorum!

Göksel 124 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön