24 Ağustos 2013 #1975141

İş Bankası Kredi Kartıma Yıllık Kart Aidatı Yansıttı!

Yıllık aidat adı altında 25 TL'lik bir kesinti yapıldı. Bunun iadesini talep ediyorum. Mail yoluyla geri dönüş yapılıyor, kopyala yapıştır metinle cevaplanıyorum.


İş Bankasını arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tercih etmiştim, onlardan aidat alınmıyor. İnternetten yaptığım küçük bir araştırma sonucu bazı müşterilerden alınıp bazılarından alınmadığını öğrendim, bu ayrım neye göre yapılıyor? Aynı hizmeti alan iki vatandaş neden farklı ücretlendirmelere tabi tutuluyor.

Emre 420 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön