28 Temmuz 2017

İş Bankası Kredi Kartıma 59 TL'lik Bir Aidat Ücreti Yansıtıldı.

Kredi kartıma 59 TL'lik bir aidat ücreti yansıtıldı. Aynı Kredi kartımı 6 yıldır kullanmaktayım. Bundan önce hiçbir aidat ödemesi yapmadım. Kredi kartı ücreti ile ilgili hiçbir bilgi dahi verilmedi ve sözleşmede bu konu ile ilgili bir taahhüdüm dahi yok. Bu durumdan sonra 6 yıldır kullandığım kredi kartımı kapatmaya karar verdim ve kapatmak için başvuru yaptım. Kartıma ait bu ödemenin usulsüz şekilde alındığını düşünüyorum. Çünkü tarafıma bu karta ait bir aidat ödemesi olduğu ile ilgili hiçbir şekilde bir bilgi verilmedi ve kredi kartı sözleşmemde böyle bir aidat ödemesi ile ilgili bir taahhüdüm yok. Bu ücretin geri iade edilmesini istiyorum. Bu durum İş Bankası gibi kurumsal bir firmaya hiç mi hiç yakışmıyor.

Ergin 706 Okunma

Cevaplar

  • Ergin28 Temmuz 2017

    İş bankasının bana verdiği cevap aşağıdadır. Bana aidat hakkında bilgi vermedikleri kartın aidatını iade yapamazlarmış. Şikayetimi Türkiye Bankalar Birliğine ve BİMER'e ulaştırmış bulunmaktayım. Arkadaşlar böyle bir banka ile çalışmanızı hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. Kredi çekmek istediğim bankanın bana yaptığı durumu incelemenizi tavsiye ediyorum. İş Bankası olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder, son yapılan incelemelerimiz sonucunda da ücret iadesi talebinizin yerine getirilemediğini belirtmek isteriz.

  • İş Bankası Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön