29 Ağustos 2013 #1981893

İş Bankası Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

Kartın borcu var şubeye gidemiyorum mesai saatlerinde izin sorunu ve iş yoğunluğu olması
nedeniyle. Başka hiçbir kanaldan ödeyemiyorum kart kullanıma açık olmadığı için. Kartımın süresi doldu kullanıma kapatıldı normalde kart istemeden yollamaları gerekiyordu. Kuryenet bir kez geldi soyisim sorunu nedeniyle iş yerimin güvenliği kartı alamadı, bana iletemedi.


3 kez kuryeneti aradım. En son Pazartesi günü Bostancıya geldi İş Bankası kartınız dendi. Kuryenet'in hattı da kesik çalışıyor sorun var. Bilgi de alamıyorum. E*** ve A*** diye 2 temsilci ile görüştüm, ikisinden de takım liderini hatta çağırmasını istedim. Özellikle bekletmeye aldılar ve dönüş yapmadılar. Bu nasıl bir hizmettir.

Bora 79 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön