18 Eylül 2013 #2019628

İş Bankası Kredi Kartım Klonlandı!

Kredi kartım ABD'de Phoenix şehrinde kopyalanmış yada klonlanmış, 4 kez dolar karşılığı para çekilmiştir. İstanbul İş Bankası Genel müdürlük'le yaptığım telefon görüşmemizde bu paraları ödemem gerektiğini beyan ettiler. İtiraz ettim.


Sonucunda 3 işlemin iadesi banka tarafından yapıldı. Bankanın son beyanatında ise son işlemi benim ödemem yönünde baskı yapılıyor. ABD-Phoenix'e hayatımda gitmedim.


Üstelik benden hacklendiğim tutar üzerinden şu an itibariyle faiz uygulaması da gerçekleştiriyorsunuz. Hukuki işlemlere başlamadan önce bu sorunumun ivedilikle çözülmesini beyan ederim.

Özlem 274 Okunma

Cevaplar

  • Özlem25 Eylül 2013

    daha önce aynı konu ile ilgili tanıdıklarımızın başına gelen yukarıdaki bahsettiğimiz olay,başka bir banka tarafından 2 hafta içinde çözülmüştür.Fakat biz 5 aydan fazla beklememize rağmen İş Bankası'ndan henüz yeterli bir uygulama elde etmiş değiliz.Bu arada aşağıda verdiğiniz çağrı merkezi telefonu 0850 724 0 724 ile bu sorunumuz çözülmemiştir.Yeniden bize aynı yöntemi önermeniz,sorunumuzun devam edeceğinin göstergesidir,saygılarımla...

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön