19 Eylül 2013 #2021724

İş Bankası Kredi Kartım Hala Gelmedi!

Kredi kartına başvurdum ve adres değiştirmem gerekti bu konuyu telefon bankacılığıyla iletişime geçip bildirdim fakat bana 3 gün sonra tekrar arayıp adres değişikliğimi ancak o zaman iletmem istendi tekrar aradım kartım eski adresime gitmesin yeni adresime gelsin dedim ama eski adresime gitmiş kargo net'den aradılar ve yeni bir adres vermemi istediler.


Bende adresimi bankaya bildirdiğimi kendilerine iletilip iletilmediğini sordum bilgilerinin olmadığını söylediler yeni adresimi bildirdim fakat kartım 3 haftadır elime geçmiyor. İş Bankası'nı aradığımda dağıtıma çıktı deniliyor ama kargo neti aradığımda dağıtıma yarın çıkacağını öğreniyorum. Her aradığımda bu şekilde buna bir çözüm bulunsun.

Furkan 38 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön