15 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1799174

İş Bankası Kredi Kartım Bloklandı!

2008 yılın da Çorum İş Bankası merkez şubeden işte üniversiteli kredi kartı almıştım ödemelerimi düzenli olarak gerçekleştiriyordum daha sonra ödeme gerçekleştiremedim kredi kartım ödeme yapmadığımdan dolayı kredi kartım bloklandı, daha sonra bankanız tarafımı 7 iş günü içerisinde ödeme yapmadım taktirde avukata verilerek icrayla alınacağı şeklinde bilgilendirme evrağı gönderildi.


Belirtilen tarihten itibaren 7 gün olmadan ödeme gerçekleştirdim. Belirli bir ücret ödeyerek borcu yok evrağını aldım. Maaş almış olduğum bankayla görüşme işlemi gerçekleştirdim açık takipte olarak gözüktüğü şeklinde bilgilendirme yapıldı.

Necati Necati 173 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler