06 Şubat 2014

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Kullanım Ücreti Kesiyor!

İş Bankası Maximum Kart müşterisiyim. Kredi kartımdan 24.12.2013 tarihinde 40 TL yıllık aidat ücreti kesildi. Ücret iadesi için 05.02.2014 (bugün) müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulundum. Müşteri temsilcisi talebimin incelenerek tarafıma bilgi vereceğini belirtti ve yaklaşık 4 saat sonra iadenin gerçekleştirilemeyeceğini belirten bir mail aldım.


Bugün iş yerimden çalışma arkadaşım da (İş Bankası Maximum kart kullanıcısı) aynı şikayetten İş Bankası Müşteri Hizmetlerini aradı. Müşteri hizmetlerindeki yetkili konuşma sırasında 40 TL'lik ücret iadesini gerçekleştirdi.İş Bankasının müşterileri arasında neden böyle bir ayrım yaptığını anlamış değilim ve konudan rahatsızım.

Caner 103 Okunma

Cevaplar

  • Caner09 Şubat 2014

    İş Bankası buradaki şikayetimden sonra sadece bu hazır mesajı yolladı, tarafıma herhangi bir bilgi verilmedi ve ilgilenilmedi.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön