11 Eylül 2013

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

2010 yılından beri kullanmakta olduğum İş Bankası kredi kartımdan yıllık kart ücreti kesintisi yapılmıştır. 40 TL olarak yapılan kesintinin iade edilmesini talep ediyorum.

Candan 73 Okunma

Cevaplar

  • Candan'ın Teşekkür Mesajı26 Ocak 2014

    İŞ Bankası her türlü sorunda hızlı dönüş yapması ve çözüm odaklı yaklaşması sebebiyle her zaman tercih edeceğim bir bankadır. Teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön