01 Mayıs 2013 #1772610

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 4-5 yıldır işbankasının "işte öğrenci" isimli kredi kartını kullanıyorum.Bu süre içinde de hiçbir problem yaşamadım, gayet memnundum.Ama 1-2 gün önce kart ekstremi incelediğimde hiçbir haber verilmeden üyelik aidatı adı altında 20 tl kesinti yapılmış.Bankayı aradım ve şikayet formu oluşturdular.


Sonra mail attılar ve bu kesintinin asgari düzeyde bir kesinti olduğu ve banka tarafından yapılan ayrıcalıklı hizmetlerin bir karşılığı olduğu yazılıydı.Ama sonuçta bu bir öğrenci kartı ve öğrencilerden bu tür kesintilerin yapılmaması gerekir. Düzenli geliri olan kişilerden kesinti yapılabilir ama öğrencilerden kesinti yapılması doğru değil ve İş bankası gibi kaliteli bir bankaya yakışmıyor.

Onur 79 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön