18 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Mart ayında işte üniversiteli kartımdan hiç bir bilgi verilmeden üyelik aidatı kesilmiş. Bu kartı aldığım zaman bana kart ücreti ve kart aidatı olmadığı söylenmişti! Bu kartı tercih etmemin tek sebebi de buydu! şikayeti müşteri ilişkilerine bildirdiğimde klasik düşük ücret alıyoruz, size daha iyi hizmet vermek için gibi cevaplar yazmışlar.


Öğrenci kartı adı altında verilen bir kart bu! ne olursa olsun eğer böyle bir kesinti yapılacaksa bana kartı kullanmaya devam etmek isteyip istemeyeceğim sorulmalıydı. Müşteri onayı alınmadan ekstra ücretle bu kartı kullandırtmaya zorlamak ve ücreti öylece hesaba yansıtmak için bir gerekçe göremiyorum. Bu şekilde devam edecekse kartı kullanmayı istemiyorum!

Pelin 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön