19 Mart 2013 #1694644

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

15/03/2013 tarihinde iş bank müşteri hizmetlerini aradım ve 08/03/2013 tarihinde üyelik aidatı olan 40 tl yi kesmişler geri hesabıma yatırılmasını istediğim 40 tl tutarındaki paranın hesabıma aktarılmadığını gördüm.


19/03/2013 tarihinde tekrar aradığımda talebiniz olumsuz olarak kaydedildi dediler ben hiç bir bankada böyle bir sorun yaşamazken neden iş bankasında her sene böyle bir sorunla karşılaşmak zorunda kalıyorum üstelik tüm her yerde kredi kartı aidatı kalktı derken neden mağdur oluyorum yani bu zaten faiz aldıkları yetmez gibi birde üyelik aidatı alıyorlar.

Muhammed 26 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed21 Ekim 2013

    iş bankası üyelik aidatını geri iade etmiyor ve müşteri temsilcileri çok kaba konuşuyorlar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön