İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı

Kadir Kadir1 hafta önce

Kredi kartımdan 07/03/2020 tarihi ile 78TL kredi kartı yıllık aidatı ve kredi kartı yıllık ücreti BSMV’si adı altında 8,94TL toplam 86,94TL para kesilmiş. Yasa gereği geriye dönük tüm kart aidatlarımın geri ödenmesini istiyorum. 3. Hukuk dairesince verilen son karara (2011/47** esas 2011/115** sayılı) göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır. Mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde bankanız tarafından kesilen üyelik bedelinin iptal edilmesini istiyorum.

Cevaplar

profile-icon Kadir 1 hafta önce

Müşteri hizmetlerini aradım ve bana sıfır faizli 1500 TL Nakit kullanma teklifi sunuyor istemediğimi söylediğimde iade edilemeyeceğini söyledi. Neye isteneden edemiyorsunuz dediğimde ise genel müdürlükçe onaylanmadı deniliyor. İş bankası gibi Müşteri hizmetleri de sahtekar. Benim bankanız ile olan sözleşmem 2009 yılına ait ve sözleşmemde kart ücreti yer almıyor. Tüketici Hakem Heyetine başvurmaktan başka çare bırakmadınız.

İş Bankası Logo İş Bankası 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler