11 Nisan 2013 #1737151

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

Yaptığım kredi kartı üyelik aidatı iade talebi geri çevrildi. Eşim 1 dk üyelik aidatını iptal etti. İş Bankası gibi bir banka nasıl oluyor da üyelik aidatı geri ödemelerinde çifte standartlık yapıyor. Kredi kartı iptal edince de tekrar açtırmak için neler yapıyorsunuz. Bankanızdan sürekli kredi kullanıyorum demek ki yanlış adresteyim. Üyelik aidatımın acilen iadesini talep etmekteyim. Aksi taktirde kullanıma kapatacağım ve tüm üst düzey yöneticilerinize bu konuda yazı yazacağım.

Selin 113 Okunma

Cevaplar

  • Selin'in Teşekkür Mesajı24 Şubat 2014

    Konu Üst yönetime iletilince çözümlendi ..

  • Selin12 Nisan 2013

    Sayın Selin Mihriye Göncü, 2006 yılında yürürlüğe giren 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununun 24.maddesinin 4.fıkrasında, kart hamilinin yaptığı işlemler nedeniyle, sözleşmede yer almayan faiz, komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir sekil ve surette ödeme talep edilemeyeceği ve kart hamilinin hesabından kesinti yapılamayacağı öngörülmüştür. Bankamız ile kart hamillerimiz arasındaki Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesinde, kart hizmeti sunulurken hangi ücretlerin alınacağı açıkça belirtilmiştir. Bu durumda kanuni düzenlemenin de kabul etmiş olduğu üzere itiraz etmiş olduğunuz aidat bedeli aramızdaki sözleşmeye dayanılarak tarafınızdan talep edilmektedir. İş Bankası olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı üyelik aidatlarını siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder, son yapılan incelemelerimiz sonucunda da aidat iadesi talebinizin yerine getirilemediğini belirtmek isteriz. Böyle bir cevap yazılmış bu sadece insanları kandırmak için yapılmış birşey NE HİZMETİ VERİYORSUNUZ AYRICALIKLARINIZDAN YARARLANMAK Her kartın ayrıcalıkları var ... KARTIMI İPTAL ETTİRİP EN ÜST MAKAMANIZA KADAR BU KONUYU GÖTÜRÜYOR OLUCAM. Kart üyelik aidatı almayan birçok banka sayabilirim sana yazık İş bankası gibi bir banka. Bu cevabı kesinliklte kabul etmemekteyimm CEVAPLANDI Olarak kabul edilmemesi gerekiyor. Yoksa bu sitenin bir anlamıda kalmayacak.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön