12 Eylül 2013 #2009001

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatını İade Etmiyor!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kredi kartıma üyelik aidatı yansıdı, her yıl olduğu gibi 444'lü numarayı arayıp aidatın iptalini istedim fakat bu sene iptal etmediler..


Ben de kartımı kapattırdım!


Koskoca İş Bankası'nın 40 TL'lik üyelik aidatı için 8 yıllık bir müşterisini kaybetmesi bence çok acı, bunu paylaşmak istedim. Aidatı iptal edeceklerse kartımı yeniden kullanabilirim.

İlker 41 Okunma

Cevaplar

  • İlker17 Eylül 2013

    Keşke bu iade zamanında yapılsaydı da 8 yıllık bir müşteri kaybedilmeseydi..

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön